1995

Agenda Folklorefeesten 25-26-27 augustus 1995

 

uur Vrijdag 25 augustus 1995
18u45 Klokkengelui en Kanongebulder.
Toespraak door de notabele genodigden en de voorzitter van de v.z.w.Folklore Raad.
19u00 Officiële opening van de 19de Folklorefeesten.
Receptie aangeboden door de brouwerij Bavik.
Koor Crescendo.
Voorstellingproef Heer ofte Vrouwe van Rollegem.
19u30 Rondgang rond de dorpskom met de genodigden.
Onze Belleman begeleidt ons samen met het koor Crescendo uitgerust in retrokledij naar:
Opening van diverse tentoonstellingen,
De Kroone, org. Christof Denys.
O.C., org. Jean-Pierre Seynaeve.
Receptie aangeboden door de graanstokerij St Pol.
20u00 Dansavond met D.J. Geert en Franky.
20u45 Voorstelling Sur Placers.
Recordpoging Sur Placen op het podium.
   
uur Zaterdag 26 augustus 1995
07u00 Rommel en Brocantemarkt.
10u00 Aanvang Strandvoetbaltornooi.
Aanvang proeven Sterkste man van Rollegem.
11u00 Wandelconcert door muziekkorps uit Geluwe.
11u30 Aperitiefconcert door muziekkorps uit Geluwe.
12u30 Eetfestijn: Kippebil met saus, kroketten en groentekrans.
Muzikale begeleiding: organist O.Chauvin.
14u00 Kindergrime. (S.V.V.)
14u30 Seniorennamiddag met optreden van:
Katrien Gallez en Jean-Walter.
Volksdansgroep Nele.
Beertje Knuffel en Pinkje.
Straatanimatie.
Die beren.
Volksdansgroep Nele.
18u00 Demonstratie brandweer Aalbeke.
La Bandas.
Werner Bruneel, accordeonist.
19u30 Bekendmaking Sterkste man van Rollegem.
20u00 Verkiezing Heer ofte Vrouwe van Rollegem.
23u15 Bekendmaking Heer ofte Vrouwe van Rollegem.
23u30 Dans en lichtshow door D.J.Geert en Franky voor de jeugd.
uur Zondag 27 augustus 1995
07u00 Rommel en Brocantemarkt.
08u00 1ste Folklorerally, vrije start tot 09u15. Keuze tussen fietstocht over 31 km. of 67 km.
09u00 Vinkenzetting.
09u30 Ronde van Rollegem op Rolschaatsen.
10u00 Aanvang Strandvoetbaltornooi.
10u30 Eucharistieviering, 60 jarig huwelijksjubileum van G.Notebaere en M.Schotte.
11u15 Wandelconcert van St Cecilia uit Rollegem.
12u30 Eetfestijn: Steak-festival.
Muzikale begeleiding: organist O.Chauvin.
14u00 Interdorpenspel.
Kleine finale’s strandvoetbaltornooi met tussendoor jeugdvoetbaltornooi.
Kindergrime.
Straatanimatie: Die Beren.
Stand B.G.J.G. met boetseren voor kinderen, springkasteel en trampoline.
17u30 Prijzenworp, door de Heer ofte Vrouwe van Rollegem.
18u00 Finale Strandvoetbaltornooi.
19u15 Bekendmaking winnaars:
Interdorpenspel.
Strandvoetbaltornooi.
Dit in aanwezigheid van een bekend figuur uit het sportmidden.
D.J.Geert en Franky gaan door tot het einde.