1997

Agenda Folklorefeesten 22-23-24 augustus 1997

 

uur Vrijdag 22 augustus 1997
19u00 Opening met Klokkengelui en Kanongebulder.
Voorstellingsproef Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
Officiële opening door de:
Belleman, Voorzitter en Notabelen.
Bierreceptie aangeboden door brouwerij Bavik.
20u00 Rondgang door de dorpskom met de genodigden.
De Belleman begeleidt ons naar:
Parochiaal Centrum: Hobby-, foto-, film- en diatentoonstelling.
Ontmoetingscentrum: Tentoonstelling Jean-Pierre Seynaeve.
’t Dreupelke: Receptie aangeboden door de graanstokerij St Pol.
D.J.Geert en Franky.
Ronde van Rollegem op Rolschaatsen en Skeelers.
21u00 Spel en Quizavond voor verenigingen. Deel 1.
uur Zaterdag 23 augustus 1997
07u00 Rommelmarkt.
09u30 Straatvoetbal, door jeugdploegen V.A.R.
09u50 Rollegemloop.
10u30 Wandelconcert door muziekkorps uit Rollegem-Kapelle.
Oude tractorententoonstelling.
11u00 Straatanimatie: Proef verkiezing Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
11u30 Aankomst Rollegemloop.
12u00 Aperitiefconcert muziekkorps uit Rollegem-Kapelle.
12u30 Barbecue-festijn.
Muzikale begeleiding van O.Chauvin.
14u00 Straatvoetbal, door jeugdploegen V.A.R.
14u30 Feest en shownamiddag voor iedereen met:
Mario.
Samantha.
Andy Vanquickelberghe.
Zangproef Verkiezing Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
Verkleedpartij kinderen rond thema Fanfare.
Het ei van Berber.
Straatanimatie: Trees.
15u30 Optocht Kinderfanfare.
16u00 Poppentheater.
17u00 Dansschool Dursin.
Flessenvulling.
18u00 Goochelaar Marcelino.
19u30 Andy Vanquickelberghe.
20u00 Verkiezingsshow Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
Thema: Gala-avond.
23u15 Bekendmaking Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
23u30 Bal met D.J.Geert en Franky.
uur Zondag 24 augustus 1997
07u00 Rommelmarkt.
08u00 Folklorerally.
09u00 Vinkenzetting.
10u30 Old Timers.
Hoogmis.
11u00 Vertrek Old Timers.
Streetball Basket 3 x 3.
11u15 Wandelconcert door St Cecilia uit Rollegem.
12u30 Steak-festival.
Muzikale begeleiding: O.Chauvin.
Aankomst Old Timers.
14u30 Rollegemrit Old Timers.
Robot-act Biek.
Vliegers bouwen door kinderen.
Samenkomst ex-Heren, Vrouwe, Baljuws en Scouts van Rolleghem.
Straatanimatie: Toneelgroep Trees.
14u45 Spel en Quiznamiddag voor verenigingen. Deel 2.
16u00 Volksdansgroep Nele.
Verkleedpartij kinderen rond thema fanfare.
17u00 Aankomst Old Timers.
Optocht Kinderfanfare naar de Weimeersen.
17u30 Oplaten van de zelfgemaakte vliegers door de kinderen aan de Weimeersen.
18u15 Ovenkoekenworp.
19u00 Optreden Christoff.
20u00 D.J.Geert en Franky.