1999

Agenda Folklorefeesten 27-28-29 augustus 1999

 

uur Vrijdag 27 augustus 1999
18u45 Klokkengelui en Kanongebulder.
19u00 Samenkomst met de genodigden in het Oud Gemeentehuis.
Officiële opening van de Folklorefeesten in de tent door De Belleman, De Voorzitter en Notabele.
Huldiging verdienstelijke persoon.
Voorstelling kandidaten Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
Gratis receptie van een vat pils aangeboden door Bavik.
De Heer van Rolleghem begeleidt ons naar:
Het Parochiaal Centrum: Hobbytentoonstelling.
Ontmoetings Centrum: Kunsttentoonstelling van Shirley Vanquickelberghe.
Gratis receptie aangeboden door St Pol.
19u15 Ronde van Rollegem op Rolschaatsen en Skeelers.
D.J.Geert en Franky.
19u30 Geleide wandeling Arte 17.
21u00 Spel- Quizavond voor verenigingen.
23u00 D.J.Geert en Franky.
   
uur Zaterdag 28 augustus 1999
07u00 Rommelmarkt.
12u00 Barbecue-festijn.
Muzikale begeleiding van Xavier Van Betsbrugge.
14u00 Place du Tertre.
14u15 Ontspanningsnamiddag voor iedereen:
Lucien Libeer.
Sébi Lee.
The Happy Crazy Transformers.
14u45 Proef Heer ofte Vrouwe van Rollegem: Straatanimatie.
15u00 Kinderactiviteit: het jaar 2000, de toekomst door de ogen van de kinderen.
16u30 Avondmarkt.
Kioskoptreden en wandelconcert door Die Lustigen Freunde uit Bissegem.
De Alfredo’s, straatanimatie.
17u30 Aan u de keuze, zingen of dansen.
Vormsel van de reus Rollo.
18u00 Sébi Lee.
20u00 Verkiezingen van de Heer ofte Vrouwe van Rolleghem, met optreden van dansschool Dursin.
23u00 Hit-Box Party.
   
uur Zondag 29 augustus 1999
07u00 Rommelmarkt.
08u00 Folklorerally.
09u00 Vinkenzetting.
10u00 Start proeven Sterkste man van Rollegem.
10u30 Mis opgeluisterd door koor Crescendo.
Aankomst van de Old Timers.
11u15 Wandelconcert door St Cecilia uit Rollegem.
Vertrek van de Old Timers.
11u20 2de proef van de Sterkste man van Rollegem.
12u00 Steak-festival.
Muzikale begeleiding van Xavier Van Betsbrugge.
12u30 Aankomst Old Timers.
13u30 3de proef van de Sterkste man van Rollegem.
14u00 Place du Tertre.
14u30 Rollegemrit van de Old Timers.
4de proef van de Sterkste man van Rollegem.
15u00 Kinderactiviteit: Versierde fietsen.
Met kindervolksdansgroep Nele.
Georgette, straatanimatie.
15u45 5de proef van de Sterkste man van Rollegem.
16u00 Zjamoel.
Volksdansgroep Egelantier uit Heule.
16u30 Kruiwagenkoerse.
17u00 Laatste proef van de Sterkste man van Rollegem.
17u15 Aankomst van de Old Timers.
18u00 Ovenkoekenworp door de nieuwe Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
18u30 Prijsuitreiking Sterkste man van Rollegem.
19u00 Optreden van Boysband.
Michaël Fox.
Hans Hanssens met Sam en Kim.
20u00 Mid Night Summer Party.
Doorlopend:
Springkastelen.
Parochiaal Centrum: Hobbytentoonstelling.
Ontmoetings Centrum: Shirley Vanquickelberghe.
Wandeling en tentoonstelling Arte 17.
Zaterdag en zondag: Zakbolling.
Verkoop van look.
Degustatietenten:
’t Skumke: Frisse bieren, koffie, pannekoeken, ijs.
’t Dreupelke: Graanjenever St Pol.