2000

Agenda Folklorefeesten 25-26-27 augustus 2000

 

uur Vrijdag 25 augustus 2000
18u45 Klokkengelui en Kanongebulder.
19u00 Samenkomst met de genodigden in de feesttent.
Officiële opening van de Folklorefeesten in de tent, door de Belleman, De Voorzitter en Notabelen.
Huldiging verdienstelijke persoon.
Gratis receptie van een vat pils aangeboden door Bavik.
De Vrouwe van Rolleghem begeleidt ons naar:
Het Ontmoetings Centrum: Kunsttentoonstelling van Anthony Vanooteghem.
Gratis receptie ons aangeboden door St Pol.
19u15 Rollebol van Rollegem op Rolschaatsen en Skeelers.
19u30 D.J.Geert en Franky.
21u00 Spel- en Quizavond voor verenigingen.
23u00 D.J.Geert en Franky.
Doorlopende activiteiten tijdens de Folklorefeesten.
Springkastelen.
Ontmoetings Centrum: Kunsttentoonstelling van Anthony Vanooteghem.
Degustatietenten:
’t Skumke: Frisse bieren, koffie en pannenkoeken.
’t Dreupelke: Graanjenever St Pol.
Verkoop van gerookte look.
   
uur Zaterdag 26 augustus 2000
09u00 Rommelmarkt.
12u00 Barbecuefestijn.
14u00 Place du Tertre.
15u00 Ontspanningsnamiddag voor iedereen, met Gino Di Lukaz.
Kinderactiviteit: Veilig verkeer.
16u30 Avondmarkt.
17u00 Kioskoptreden en wandelconcert muziekmaatschappij Moere.
17u30 Enrique.
18u00 Barbara Dex.
19u00 Eerste proef Sportiefste persoon van Rollegem.
20u00 Prijs je rijk + Sing en Swing.
21u00 Nooit van gehoord.
23u00 Hit Box Party.
   
uur Zondag 27 augustus 2000
08u00 Folklorerally.
09u00 Vinkenzetting.
Rommelmarkt.
Gezinswandeltocht.
10u00 Start proeven Sportiefste persoon van Rollegem.
10u15 Wandelconcert door St Cecilia uit Rollegem.
10u30 Mis opgeluisterd door koor Crescendo.
Aankomst van de Old Timers.
11u15 Vertrek van de Old Timers.
12u00 Steakfestival.
12u30 Aankomst van de Old Timers.
13u30 3de proef van de Sportiefste persoon van Rollegem.
14u00 Place du Tertre.
14u30 Rollegemrit van de Old Timers.
14u45 4de proef van de Sportiefste persoon van Rollegem.
15u00 Kinderactiviteit met Kindervolksdansgroep Nele, en een kunstwerk maken.
15u30 Garçonkoers.
16u15 Volksdansgroep Lapoused ar Menez.
16u30 Laatste proef van de Sportiefste persoon van Rollegem.
17u15 Dansschool Dursin.
Aankomst van de Old Timers.
18u00 The Happy Crazy Transformers.
19u00 Prijsuitreiking van de Sportiefste persoon van Rollegem.
Prijsuitreiking wandel/fietszoektocht V.Z.W.Folklore Raad.
Marino Punk.
19u30 The Happy Crazy Transformers.
21u00 Optreden van Mama’s Jasje.
21u30 Mid Night Summer Party.