2001

Agenda Folklorefeesten 24-25-26 augustus 2001

 

uur Vrijdag 24 augustus 2001
18u00 Aankomst van het Madou-Team en samenkomst ingeschrevenen voor de ballonvaarten + winnaar wandelzoektocht.
18u45 Klokkengelui en Kanongebulder.
19u00 Rollebol van Rollegem op Rolschaatsen, Skeelers en Steps.
Voorstelling kandidaten Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
19u30 Human levendtafelvoetbaltornooi.
Rondleiding met de Belleman naar:
Opstijgen Ballonvaarten.
Kunsttentoonstelling van Christine Vermeeren en Lies Demeyere in het Ontmoetings Centrum.
Hobbytentoonstelling van Ziekenzorg.
19u45 Opstijgen ballonvaarten.
23u30 D.J.
Doorlopende activiteiten tijdens de 25ste Folklorefeesten.
Springkasteel.
Kunsttentoonstelling, Christine Vermeeeren en Lies Demeyere.
Hobbytentoonstelling Ziekenzorg.
Verkoop van gerookte look.
Versiering van de dorpskom met 2845 wimpeltjes.
uur Zaterdag 25 augustus 2001
07u00 Rommel- en Brocantemarkt.
08u30 Tafeltennistornooi.
10u00 Human levendtafelvoetbaltornooi.
12u00 Barbecue-festijn.
14u00 Place du Tertre.
14u30 Vedettenparade met optreden van:
Danny Rilly, JD Cooper, Patricia, Rudy Clark, Yvan en Rudy Jones.
15u00 Het ei van Berber.
Kinderactiviteit: Volksspelen: Ouder-kinderen. org. BGJG.
Demonstratie van een pikdorser.
Grimestand voor groot en klein.
15u30 Optreden brandweer Lauwe anno 1928.
18u00 Avondmarkt.
19u15 Optrekken grootste wandtapijt ter wereld.
19u30 Kanongebulder gevolgd door afscheid ’t jong leven van Reus Rollo.
20u00 ReBoot.
Verkiezing van Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
23u30 Bekendmaking Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
24u00 D.J.
uur Zondag 26 augustus 2001
08u00 Folklorerally.
08u30 Tafeltennistornooi.
09u00 H.Mis opgeluisterd door koor Crescendo.
10u00 Sportiefste persoon van Rollegem.
11u00 Toespraken voorzitter, notabelen.
Huldiging verdienstelijke persoon.
11u15 Sportiefste persoon van Rollegem.
11u30 Burgerlijk Huwelijk reus Rollo met Reuzin …….
Receptie aangeboden door brouwerij Bavik.
12u00 Rondleiding door de Belleman naar:
Kunsttentoonstelling en Hobbytentoonstelling.
Steakfestival.
13u30 Sportiefste persoon van Rollegem.
14u00 Place du Tertre.
14u30 Sportiefste persoon van Rollegem.
15u00 Garçonkoers.
Grimestand voor groot en klein.
15u15 Blijde intrede van Reus Rollo met zijn geliefde en gevolg.
Onder begeleiding van K.Harmonie St Cecilia Rollegem.
15u30 Robotact Biek, straatanimatie.
15u45 Kerkelijk huwelijk reus Rollo met Reuzin …..
Receptie aangeboden door graanstokerij St Pol.
16u00 Volksdansgroep De Marliere.
16u15 Ovenkoekenworp door de nieuwe Heer ofte Vrouwe van Rolleghem.
16u30 Zjamoel.
Sportiefste persoon van Rollegem.
17u00 Dansschool Dursin.
17u30 Wandelconcerten met muziekmaatschappijen uit:
Aalbeke, Bellegem, Marke. Org: St Cecilia Rollegem.
18u00 The Happy Crazy Transformers.
18u45 Prijsuitreiking van:
Garçonkoers, Sportiefste persoon van Rollegem, Wandelzoektocht.
19u00 Muziektaptoe met muziekmaatschappijen van Aalbeke, Bellegem, Marke en Rollegem.
19u15 The Happy Crazy Transformers.
20u00 Sinksenbruid.
21u00 Mg-Band.